Пишаємося талановитими дітьми рідного міста –  лауреатами стипендії Президента України

|  02. 12. 2021

Троє з дев’яти – це учні та випускник  закладів освіти Білої Церкви.

Вітаємо творчих, наполегливих інтелектуалів:

Кабатова Тимура, учня 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

Снігур Алісу, вихованку Центру позашкільної освіти «Соняшник», ученицю 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради;

Повзуна Олександра, випускника Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради, студента І курсу 9  учнів Київщини – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, цього року  стали стипендіатами Президента України. За свої інтелектуальні досягнення юні науковці щомісяця отримуватимуть грошову винагороду (наказ Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 року №1123 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році»).

Троє з дев’яти – це учні та випускник  закладів освіти Білої Церкви.

Вітаємо творчих, наполегливих інтелектуалів:

Повзуна Олександра, випускника Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради, студента І курсу Національного авіаційного університету.