Дата :
2021-11-09

1.      Загальні відомості про регуляторний акт:

Проєкт регуляторного акта -  рішення Білоцерківської міської  ради  «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади».

2.      Виконавець заходів з відстеження:

Управління самоврядного контролю Білоцерківської міської ради.

3.      Цілі прийняття регуляторного акта:

-         законодавче врегулювання системи самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади;

-додержання органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання ігромадянами законодавства в сфері використання та охорони земель комунальної власності.

-         запобігання порушенням законодавства України в сфері використання та охорони земель Білоцерківської міської територіальної громади та вжиття заходів щодо їх усунення;

-здійснення правових, економічних і соціальних заходів, спрямованих на додержання вимог земельного законодавства України;

-здійснення заходів самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади;

-раціональне та ефективне використання земельних ділянок комунальної власності;

-спрямування до місцевого бюджету сплати за землю, орендної плати для здійснення програм розвитку соціально-економічної сфери.

4.      Строк виконання заходів з відстеження: з 05.10.2021 р. по 05.11.2021 р.

5.      Тип відстеження: базове.

6.      Методи одержання результатів відстеження:

Методом відстеження  результатів є аналіз статистичних даних.

7.      Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а  також способи одержання даних:

Статистичний метод одержання даних.

8.      Кількісні та якісні  значення показників результативності  акта:

Показники результативності

2019 рік

2020 рік

(прогноз)

1.

Кількість здійснених заходів нагдяду (контролю) у відповідності до Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Біла Церква, з них:

-планові заходи

-позапланові заходи

2.

Надходження до міського

бюджету земельного податку,

орендної плати за

використання земельних

ділянок згідно умов цивільно-

правових договорів при

здійсненні самоврядного

контролю за дотриманням

чинного законодавства, грн.

78 655 491,37

103 424 725,21

85 000 000

3.

Кількість виявлених самовільно зайнятих земельних ділянок на території Білоцерківської міської громади, од.

4.

Кількість осіб, притягнутих до

відповідальності за порушення

земельного законодавства, од.