ПЕРЕНОСИТЬСЯ ! Повідомлення про засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 26.10.2021 року о 09:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до Регламенту Білоцерківської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 10 грудня 2020 року № 03-02-VIII «Про затвердження Регламенту Білоцерківської міської ради VIII скликання» (зі змінами та доповненнями)

2. Про внесення змін в рішення міської ради від 10 грудня 2020 р. № 11-02-VІІІ «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»

3. Про внесення змін до цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VІІІ «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки» (зі змінами)

4. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 29 квітня 2021 року № 529-12-VIII

5. Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів

Голова комісії                                                             Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-10-26 о 09.00