Звіт про базове відстеження результативності проєкту результорного акта – проєтку рішення «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської

Дата :
2021-10-13

про базове відстеження результативності

проєкту результорного акта – проєтку рішення

«Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини

1. Вид та назва проєкту регуляторного акта:

Проєкт регуляторного акта - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності:

Управління економіки Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади» спрямований на:

• затвердження порядку та нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) до бюджету територіальної громади;

• збільшення надходжень до бюджету територіальної громади;

• закріплення функцій контролю за сплатою комунальними підприємствами до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) за відповідними органами та службами згідно з наданими законодавством повноваженнями;

• здійснення міської радою повноважень щодо управління та ефективного використання комунального майна та здійснення контролю.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

з 13.09.2021 року по 12.10.2021 року.

5. Тип відстеження: Базове.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності.

Для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод одержання даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

Даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані Білоцерківської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київській області щодо надходження до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показники

Один. виміру

2018 рік

2019 рік

2020 рік

2021 рік (прогноз)

1

Кількість комунальних підприємств

один.

30

33