Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 14.09.2021 року о 14:00 год. в  приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №20-03-VIII (зі змінами)

2. Про безоплатну передачу на баланс Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради закінчені будівництвом об'єкти

3. Різне. Звернення

Голова комісії                                Станіслав ДОЛІД

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021.09.14 о 14.00 год