|  06. 09. 2021

06 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Про мережу закладів освіти Білоцерківської міської територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік

З метою захисту та забезпечення права дітей на освіту, виконавчий комітет міської ради затвердив мережі :

-  класів, здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 навчальний рік;

- груп, здобувачів освіти закладів дошкільної освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади;

- класів, здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти з інституційною формою навчання;

- інших закладів освіти системи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

- інклюзивних класів, здобувачів освіти, ставок асистентів учителя в закладах загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади;

- інклюзивних груп, здобувачів освіти в закладах дошкільної освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

Також було затверджено штатну чисельність закладів загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади та педагогічне навантаження педагогічних працівників на наступний навчальний рік.

Визначено проєкти громадського бюджету, які виносяться на голосування

Членами виконавчого комітету ухвалено рішення про затвердження переліків проєктів громадського бюджету (бюджету участі) у Білоцерківській міській територіальній громаді на 2022 рік.

Рішенням затверджено перелік великих проєктів, які допускаються до голосування. Всього  допущено 14 ідей на реалізацію кожного з яких, згідно кошторисів, необхідна сума до 2,5 млн грн.

Затверджені й 23 малих проєктів (кошторис до  300 тис. грн), за які матимуть можливість голосувати жителі Білоцерківської МТГ.

Визначено й перелік проєктів, які отримали негативну оцінку та відхиляються. Таких 12 проєктів.

Нагадаємо: цього року 11 млн 075 тис. грн з місцевого бюджету буде спрямовано на реалізацію кращих пропозицій, які оберуть наші мешканці.

Проєкти мали певні вимоги: відповідати стратегічним цілям і пріоритетам розвитку населених пунктів; повинен відповідати принципу загальної доступності до жителів населених пунктів;  реалізовані проєкти після їх завершення стають власністю територіальної громади.

Голосування за проєкти відбуватиметься з 15 вересня до 04 жовтня 2021 року.

Реалізація проектів переможців відбуватиметься у наступному році.

Під час засідання також було:

-затверджено склад експертної комісії з призначення стипендій міського голови «Обдарованість»;

- затверджено склад комісії з розгляду питань щодо присудження Білоцерківської премії «За заслуги в галузі освіти»

- розглянуті опікунські питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис з обговоренням питань можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.