Круглий стіл «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування»

Дата :
2021-07-23

Оголошення

про  проведення засідання «круглого столу» з  обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради

Повідомляємо, що 28 липня 2021 року о 11-00 год. у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15   відбудеться засідання «круглого столу» з обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділі «Актуально» від 02 липня 2021 року.

Заступник  міського  голови                                                      Руслан РУДЕНКО