Стань членом Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації

Дата :
2021-07-12

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від  18.12.2018 року №1198 «Про затвердження нових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», з метою залучення молоді до вирішення соціально-економічних, політичних, культурних питань та участі її в процесах прийняття рішень у сфері молодіжної політики відбулася онлайн робоча нарада щодо створення та діяльності Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації.

В ході наради було вирішено 27 липня 2021 року провести установчі збори по створенню Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації.

Для участі в установчих зборах кандидатам на членство у Молодіжній раді потрібно подати відсканований пакет документів (Додаток 1, 2, 3) та мотиваційний лист до 20 липня 2021 року на електронну адресу pridma.diana@gmail.com .

Контактна особа: Діана Прідьма (099) 010-86-03

Управління з питань молоді та спорту

Білоцерківської міської ради.

Додаток 1. Зразок заяви