УВАГА! у Білій Церкві буде розгорнено центр вакцинації.

Дата :
2021-06-11

Згідно з розпорядженням Тетяни Щербак, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області, спричиненої коронавірусом 2019-NCOV від 10 червня 2020 року за №21 у Білій Церкві буде розгорнено центр вакцинації.

Він працюватиме 12-13 червня (субота – неділя) з 09.00 до 17.00

Центр знаходиться за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 46 у приміщені ДЮСШ №1.

ВАЖЛИВО!

Щепитися можуть лише ті громадяни, які записалися у лист очікування через додаток «Дія» або контакт-центр МОЗ (0 800 60 20 19).

У першу чергу вакцинуватимуть тих, хто попередньо запрошений на щеплення дзвінком, або повідомленням. У другу чергу тих, хто зареєструвався до листа очікування, але ще не отримав запрошення. Пріоритет надаватимуть людям похилого віку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Можливості обирати вакцину – немає! Щеплення відбуватиметься вакциною, яка є в наявності в Україні. Наразі це вакцина CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.