Робочий візит представників міської влади до муніципалітету Шишли (Туреччина)

|  04. 06. 2021

01 червня,за дорученням міського голови Геннадія Дикого,секретар Білоцерківської міської ради Дмитро Киришун та заступник міського голови Руслан Руденко побували із робочою зустріччю у муніципалітеті Шишлі, Стамбул, Туреччина. Нашу делегацію зустріли: мер муніципалітету Шишлі Муамер Кескін, заступники мера муніципалітету Шишли Ельчин Ондер та Енгін Полат.

У рамках зустрічі делегація нашого міста відвідала штаб-квартиру муніципалітету Туреччини. Під час заходу сторони ознайомили один одного із ключовими принципами та основними напрямками роботи муніципалітетів Туреччини та України щодо забезпечення їх життєдіяльності.

Обидві сторони домовились співпрацювати, налагодити діалог між муніципалітетом Шишли та містом Біла Церква. Основними напрямками співпраці визначено: обмін досвідом у різних сферах діяльності; реалізація багатьох спільних проектів; розбудова інфраструктури; системи управління містами; двостороння підтримка розвитку приватних підприємств; залучення інвестицій; підтримка спортивних заходів та ін.

У ході візиту сторони ознайомили один одного зі своєю історією, соціально-економічним розвитком міст, поінформували про функціонування підприємств, установ та організацій. Під час зустрічі також було здійснено обмін пам’ятними сувенірами.

За підсумками зустрічі планується підписання меморандуму, який передбачатиме стратегічне партнерство з метою розвитку Білої Церкви та Шишли.

Веб-сайт