Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 02.06.2021 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради  вул.Ярослава Мудрого буд.15 (Великий зал)

Порядок денний

1. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви"

2. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківводоканал"

3. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Архітектурно-планувальне бюро"

4. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Світанок"

5. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник»

Голова комісії                                    Станіслав ДОЛІД

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-06-02 о 14 год