УВАГА! Вже наступного тижня у школярів розпочинаються літні канікули

Дата :
2021-05-28

УВАГА!

Вже наступного тижня у школярів розпочинаються літні канікули. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як дитина проводить дозвілля під час канікул і провести з дітьми бесіди, роз'яснивши їм правила безпечної поведінки, у тому числі в різних екстремальних ситуаціях, що можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради  бажають школярам безпечних канікул і звертаються до батьків із проханням подбати про захист своїх дітей. Зокрема:

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь;

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно розв'язувати проблеми, які можуть виникнути;

Перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватися побутовими приладами;

Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо;

Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”;

Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки або покинуті будівлі.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Управління з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення міської ради