Повідомлення про засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 28.04.2021 року об 11:00 год в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 січня 2021 року № 242-08-VIII «Про визначення переліку видів робіт та об’єктів для відбування засудженими кримінального покарання у виді громадських робіт та порушниками, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки»

Голова комісії                     Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, (ВЕЛИКИЙ ЗАЛ)
Дата анонса:
2021.04.28 об 11:00