Якубовська Ксенія Сергіївна

Я, Якубовська Ксенія Сергіївна, народилася 25 серпня 1989 року в місті Суми, Сумської області.

Середню освіту здобула в Сумській ЗОШ №15 I-III ступенів імені Турбіна.

У 2006 році переїхала до міста Києва.

З вересня 2006 року по лютий 2012 року навчалась в ТОВ «Академія адвокатури України» за спеціальністю міжнародне право та отримала кваліфікацію «юрист міжнародник», «перекладач»

В період навчання працювала помічником директора в юридичній фірмі «Експертне бюро з питань інтелектуальної власності».

Після закінчення Академії адвокатури працювала юристом в юридичній фірмі.

З вересня 2002 року по грудень 2016 року працювала адміністративним асистентом в ТОВ «Монсанто», аграрній компанії.

З січня 2017 року по лютий 2018 року працювала менеджером з адміністративної діяльності в ТОВ «БСХ Побутова техніка».

З листопада 2019 року по сьогодні працюю вчителем англійської мови в Ксаверівській ЗОШ відділу освіти Гребінківської селищної ради.

Заміжня. Чоловік – Якубовський Василь Миколайович, народився 4 серпня 1973 року, працює в ТОВ «Хортиця» механізатором.

Син – Якубовський Володимир Васильович, народився 23 серпня 2017 року. Відвідує садочок.

Я, члени моєї родини та найближчі родичі до кримінальної відповідальності не притягувались.