Відбулось позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

|  05. 04. 2021

02 квітня відбулось засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час заходу присутніх ознайомили із новими обмеженнями, які діятимуть на території Київської області з 05 по 09 квітня ц.р.  Рішення комісії стосується закладів освіти, суб'єктів господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів та закладів торгівлі. Зокрема під час засідання було визначено наступні протиепідемічні заходи:

◾️рекомендувати в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняти освітній процес у закладах дошкільної,  загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;

◾️дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;

◾️здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;

◾️рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

Звертаємо увагу, що на території Білоцерківської міської територіальної громади вже виконуються усі вищезазначені заходи, втім не припиняється робота дошкільних навчальних закладів, оскільки їх наповненість не перевищує 40%.

Із детальною інформацією можна ознайомитися у протоколі обласної комісії ТЕБ і НС.

Протокол_№_8_вiд_02.04.2021_року.pdf