Дата :
2021-03-12

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 березня 2021 року       м. Біла Церква                                     № 181

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету
Білоцерківської міської ради від 01 березня 2021 року № 160
«Про додаткові обмежувальні заходи на території
Білоцерківської міської територіальної громади
на період дії карантину»

Ураховуючи протокол № 6 позачергового засідання комісії виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  і  надзвичайних ситуацій від 12 березня 2021 року, відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), беручи до уваги індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19, з метою здійснення заходів щодо захисту населення Білоцерківської міської територіальної громади від розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.    Унести зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 01 березня 2021 року № 160 «Про додаткові обмежувальні заходи на території Білоцерківської міської територіальної громади на період дії карантину», виклавши пункт 1 та пункт 2 в такій редакції:

«1. Закладам загальної середньої освіти:

1.1.    з 15 березня 2021 року по 19 березня 2021 року продовжити організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для учнів 1-11 класів

; 1.2.    заборонити проведення масових заходів зі здобувачами освіти під час весняних канікул на період із 20 березня по 28 березня 2021 року.

2. Управлінню  освіти  та  науки  Білоцерківської  міської  ради, Управлінню з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Управлінню культури та туризму Білоцерківської міської ради:

2.1. забезпечити виконання пункту 1 цього рішення;

2.2. організувати продовження роботи закладів позашкільної освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів за місцем проживання, спеціалізованих закладів освіти за дистанційною та змішаною (виключно для підготовки спортсменів до обласних, республіканських, міжнародних змагань) формами навчання».

2. Відділу  інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

В.о. міського голови                                                                                   Дмитро КИРИШУН