Відбувся черговий конкурс на вакантні посади у структурні підрозділи міської ради

|  18. 02. 2021

16 лютого  відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення шести вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  12 лютого ц.р. На іспит було зареєстровано 6 претендентів.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмового іспиту до співбесід було допущено 5  осіб. Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 02/21 від 17 лютого 2021 р. міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади:

- головного спеціаліста виробничо-технічного відділу управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради Іванну Малій;

- головного спеціаліста організаційного відділу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Тамару Степченко;

- спеціаліста 1 категорії відділу організаційно-кадрової роботи управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці Інну Бондаренко.

Решта кандидатів не пройшли конкурс.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному вебсайті міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів.