Відбулося засідання спостережної комісії

|  16. 02. 2021

16 лютого відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, під головуванням голови даної комісії, заступника міського голови Юрія Савчука.

В засіданні взяв участь представник Державної установи  «Білоцерківська виправна колонія №35» - начальник дільниці соціальної реабілітації Державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35»  Андрій Приходько.

Під час засідання Юрій Савчук ознайомив членів спостережної комісії з рішенням виконавчого комітету міської ради №88 від 09 лютого 2021 року «Про новий склад  спостережної комісії  при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради».

Члени спостережної комісії погодили подання начальника Державної установи «Білоцерківська виправна колонія №35» про переведення  засуджених  колонії з дільниці соціальної реабілітації колонії до дільниці з більш суворими умовами тримання  в межах   виправної установи.

Секретар комісії Віктор Клочан проінформував про необхідність обрання  заступника голови спостережної комісії. Відповідно до пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України  №429 від 01 квітня 2004 року «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах»  членами спостережної комісії одноголосно  було обрано  заступником  голови – завідувача сектору соціальних послуг відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Марину Боднарук.

В ході засідання, член спостережної комісії Віктор Шатунов – голова правління Білоцерківської міської громадської організації «Центр мистецтв і духовної культури (образ)» надав свої пропозиції щодо покращення роботи в співпраці із Державною установою  «Білоцерківська виправна колонія  №35» з проведення культурно-виховних заходів із засудженими колонії в межах чинного законодавства. Дані пропозиції були взяті до уваги для організації подальшої роботи.

По завершенню засідання, голова спостережної комісії, заступник міського голови  Юрій Савчук визначив завдання членам спостережної комісії  щодо  подальшої роботи та проведення  засідань спостережної комісії.