До уваги бджолярам! Про проведення онлайн-семінару 17 лютого 2021 року обговорення питань щодо профілактики та ліквідації хвороб бджіл!

Дата :
2021-02-15

З метою координації дій між державними органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності, посадовими особами та громадянами в питаннях дотримання діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь, а також обговорення питань щодо профілактики та ліквідації хвороб бджіл, Білоцерківським міськрайонним управлінням Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області заплановано проведення онлайн-семінару наступні теми:

1) ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва;

2) бюджетна програма КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» (модератор – начальник управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Довгаль Костянтин Костянтинович);

3)  безпека бджіл при застосуванні пестицидів.

Онлайн-семінар відбудеться 17 лютого 2021 року об 10.00 годині на платформі ZOOM підключитися до конференції можна за посиланням: https://zoom.us/j/4508456902?pwd=ZTN4cmRwd3I4Mk8xTmh5bTN2L0xpZz09, або ідентифікатор конференції: 4508456902; пароль: DPSSKO.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо взяти участь в семінарі суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що займаються бджолярством, представників сільськогосподарських підприємств, громадських організацій, старост, інших зацікавлених осіб.