|  30. 12. 2020

30 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком засідання міський голова вручив пам’ятні сувеніри членами виконавчого комітету минулої каденції – Вадиму Маршалку, Андрію Лентюгову,  Віктору Власенку. Геннадій Дикий висловив їм слова вдячності за плідну роботу на посадах членів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Відзначив, що їх високий професіоналізм і компетентність, самовіддана праця й активна громадянська позиція безперечно були підґрунтям  розбудови нашої Білої Церкви. Привітав з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим та  побажав  й надалі не залишатися осторонь міського життя.

Міський голова також привітав з днем народження члена виконкому Володимира Пастушенка.

У ході засідання, розглянувши подання відділу управління персоналом Білоцерківської міської ради,  керуючись  рішенням  Білоцерківської міської ради від  29 грудня 2020 року № 84-06-VIIІ «Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів», відповідно до статті  40 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», було затверджено штатні розписи виконавчих органів Білоцерківської міської ради з 01 січня  2021 року.

Зокрема штатні розписи:

- керівного складу Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, окремих відділів та  управлінь;

- департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

- управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради;

- управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради;

- управління культури і туризму Білоцерківської міської ради;

- управління  містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради;

- служби у справах дітей  Білоцерківської міської ради.

Під час засідання також були розглянуті опікунські питання.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.