|  16. 12. 2020

16 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. Засідання відбулося у новому складі, який  було затверджено за сесійному засіданні 15 грудня ц.р.

У ході засідання було розглянуте одне питання – про затвердження штатного розпису керівного складу Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, окремих відділів та управлінь.

Прийняття даного рішення пов’язано із службовою необхідністю, оскільки до штатної чисельності апарату введено посаду першого заступника міського голови, ще одну посаду заступника міського голови та 8 штатних одиниць – старост.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.