У Білій Церкві знову є родини, у яких сталося подвійне пелюшкове диво

|  06. 11. 2020

Нещодавно ще у двох білоцерківських родинах народилося відразу по двоє діток.

Це родина Біліченка Дмитра та Стегайло  Катерини, у них народилося дві доньки – Віра та Варвара та сім’я Руденків Василя та Віталії, які відтепер виховують двійнят - сина  Мирона та  доньку Стефанію.

Традиційно, від імені міського голови Геннадія Дикого, щасливі сім’ї отримали привітання з народженням немовлят. 06 листопада цю почесну місію, завітавши до родин, виконали заступник міського голови Катерина Возненко та начальник управління молоді та спорту міської ради Інна Паливода.

Вони побажали молодим батькам та немовлятам міцного здоров’я, щасливого майбутнього, легкого подолання життєвих викликів та вручили батькам подяки, візочки для двійнят та квіти.

Відповідно до міської цільової програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки кожна білоцерківська сім`я, в якій народилися двійні, отримує від громади міста пам’ятні дарунки (коляска для двійні, подяка виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та квіти). За 2016-2020 роки в Білій Церкві відзначено 92 такі сім’ї (2016 р.– 22 сім’ї; 2017р. – 23 сім’ї;  2018р. – 17  сімей; 2019р. – 22 сім’ї. З початку 2020 року в місті народилось 9 двієнь.

Вітаємо родини з народженням діток та бажаємо всім міцного здоров’я!