Сьогодні - 76-річниця визволення України від нацистських окупантів

|  28. 10. 2020

Однією з основних форм увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років є відзначення дня вигнання нацистів з України. 28 жовтня 2020 року виповнюється 76-річниця цієї визначної події. Цей день було засновано згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року.

Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль.

У збройній боротьбі проти ворога брало участь понад 7 мільйонів українців, і кожен третій із них загинув на фронті.

28 жовтня 1944 р. територія України була остаточно визволена від загарбників.

Цього дня, на знак поваги до подвигів учасників тієї страшної війни, міський голова Геннадій Дикий, його заступник Катерина Возненко поклали квіти до меморіалу Слави та Вічного вогню.

Квіти також поклали начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик, начальник відділу культури та туризму міської ради Юлія Ковальська, радник міського голови Микола Антонюк.

Пам’ять мільйонів загиблих в роки Другої Світової війни і тих, хто загинув за Незалежність України, вшанували хвилиною мовчання.