Відбувся конкурс на вакантні посади у структурні підрозділи міської ради

|  12. 10. 2020

07 жовтня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення трьох вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  28 вересня ц.р. На іспит було зареєстровано семеро претендентів, проте з’явилося – п’ятеро.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмового іспиту до співбесід було допущено  чотири особи. Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 05/20 від 08 жовтня 2020 р. міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади:

- головного спеціаліста загального відділу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради   -  Альону Шапоренко;

- адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - Ларису Добровольську;

- головного спеціаліста виробничо-технічного відділу управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради Олега Гаджіалієва.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному вебсайті міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів.