Міський голова привітав із 75-річчям в.о. директора велосипедної школи «Промінь»

|  02. 01. 2020

02 січня міський голова Геннадій Дикий привітав із 75-річчям в.о. директора КЗ КОР Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з велоспорту «Промінь» Дмитра Чмирука.

Вітаючи Дмитра Архиповича міський голова висловив побажання удачі та здоров’я: «Від імені усіх мешканців Білої Церкви я дякую вам за те, що ви робите для міста. Завдяки вашій роботі Білу Церкву знають далеко за межами України. 51 рік життя ви присвятили цій не легкій, проте плідній діяльності. Продовжуйте у тому ж дусі, і нехай вам вистачить здоров’я на всі задумані мрії та плани!»

Дмитро Чмирук народився в селі Гейсиха Ставищянського району 02 січня 1945 року. У 1969 році заснував велосипедну школу «Промінь» в місті Біла Церква. У 2001 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», у 2007 році – почесне звання «Почесний працівник фізичної культури і спорту України», у 2017 році – почесне звання «Почесний громадянин міста Біла Церква».

Як тренер підготував 5 чемпіонів світу серед дорослих, 4 чемпіони Європи серед дорослих, 3 чемпіони світу серед юніорів, 4-х срібних призерів Олімпійський ігор, 204 майстра спорту, 72 майстри спорту міжнародного класу, 7 заслужених майстрів спорту.

Цього дня міський голова нагородив Дмитра Чмирука відзнакою «За заслуги перед містом».

Бажаємо Дмитру Архиповичу довгих років життя та міцного здоров’я!