Міський фотоконкурс «Біла Церква спортивна»

Дата :
2019-11-25

Організатор:  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський  міський  центр  фізичного  здоров’я  населення «Спорт  для  всіх»

Фотоконкурс визначає особисті досягнення учасників.

Фотоконкурс відбувається у ІІ етапи у двох вікових групах: серед осіб, вік яких не досяг 14 років та понад 14 років.

І. Перший етап (19.11.2019р.  –  11.12.2019р.): збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобіт), розгляд фотоматеріалів, організація фотовиставки. Надіслані фотоматеріали будуть розміщені на офіційному сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» та у соціальних мережах.

ІІ. Другий етап (12.12.2019р. – 18.12.2019р.): визначення переможців конкурсу.

Нагородження відбудеться 19 грудня 2019 року.

У рамках фотоконкурсу будуть розглянуті фотороботи на спортивну тематику у всіх фотографічних жанрах за рубриками:

І – «фізична активність у спортивній залі»;

ІІ – «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»;

ІІІ – «здоровий спосіб життя і природний ландшафт».

Визначення  переможців   конкурсу буде проводитись двома напрямами:

• за голосуванням в соцмережах, (найкращі світлини за голосуванням отримують приз глядацьких симпатій та автоматично вийдуть в фінал конкурсу);
  • за визначенням журі (переможці та призери конкурсу відібраються журі з числа фіналістів визначених суддівською колегією та за глядацьким голосуванням).

Критерії  оцінювання:

повнота розкриття теми,

особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,

оригінальність творчого задуму,

змістовність,

креативність,

патріотизм,

яскравість.

Учасники можуть бути нагородженими у всіх номінаціях, якщо отримають перемогу.

Переможці нагороджуються кубками, медалями, дипломами, призами.

Заявки на участь у фотоконкурсі разом с фотоматеріалами (не більше 3 власних робіт у 3 рубриках) надсилаються в електроному вигляді за email [email protected].

Заявка повинна містити ПІБ, рік народження, місце проживання, електронну адресу, № телефону.

Особисті дані про учасників конкурсу не розголошуватимуться без згоди учасників.

Оргкомітет залишає за собою право публікації фоторобіт в рамках фотоконкурсу в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та у мережі Інтернет з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

Кінцевий термін подання заявок 12 грудня 2019 року.

Фотороботи супроводжуються назвою.Заявка на конкурс

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

email [email protected].

тел. 04563 5 32 41

Проголосувати за учасників конкурсу можна на сторінці БЦ ДРАЙВ в соціальній мережі Facebook.