Результати повторного відкритого конкурсу на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області

Дата :
2019-11-20

19-20 листопада 2019 року о 14.00 годині в  великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  відбувся повторний відкритий конкурс на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області.

На дату проведення конкурсу було зареєстровано 5 (п’ять) конкурсних робіт.

За результатами голосування переможцем конкурсу визнано ескізний проект авторського колективу з міста Біла Церква:

Архітектори: Міщенко Валерій Вячеславович, Жихарев Роман Андрійович, Жихарева Катерина В’ячеславівна.

Творчий керівник: Міщенко В’ячеслав Валерійович

(планшетпрезентаціяпояснювальна записка)

Другу премію присуджено автору проекту -  архітектору Бабич Юрію Івановичу (м.Біла Церква)

(фотофотопрезентація)

Третю премію присуджено авторам проекту: архітектору з міста Лебедин Сумської області -  Адаменку Сергію Григоровичу та архітектору – Прокоф’євій Катерині Вулканівні

(фотофотофотофотофотопрезентація)

Дві заохочувальні премії присуджено:

архітектору Сафонову Олегу Борисовичу (м.Біла Церква)

(фото і пояснювальна записка)

та архітектору Сафонову Даніілу Олеговичу (м.Київ).

(фото і пояснювальна записка)

З проектами конкурсних робіт можна ознайомитися в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: місто Біла Церква бульвар Олександрійський, 75, приміщення 134.