Оголошення про засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію...»

Дата :
2019-11-22

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо Вас взяти участь в засіданні круглого столу» щодо обговорення проєкту регуляторного акту – рішення міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчі органи, та Порядку відшкодування цих витрат», яке відбудеться 22 листопада 2019 року о 14.30 у малій залі виконавчого комітету міської ради.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчі органи, та Порядку відшкодування цих витрат» оприлюднений на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» і «Документи міської ради. Проєкти рішень міської ради» 24 жовтня 2019 року за номером 1147.

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні.

Секретар міської ради                                                                         В. Кошель