Запрошуємо підприємців до обговорення двох Законів України

Дата :
2019-11-13

Шановні підприємці!

На сьогодні Верховною Радою України прийнято цілий ряд законів, які мають великий суспільний та економічний вплив.

Запрошуємо Вас 15 листопада 2019 року об 11-00  взяти участь в обговоренні Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» №128-IX (законопроект №1053-1) і Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» №129-IX (законопроект №1073), які наберуть чинності з 19 квітня 2020 року.

Обговорення відбудеться у великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за участю:

- віце-президента з питань податкової політики, голови Комісії з питань економічної політики Українського союзу промисловців і підприємців;

- представника Державної податкової служби;

- представників аудиторських і консалтингових фірм.

Виконавчий комітет міської ради