7 листопада 2019 року відбулося засідання комісії по проведенню міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Дата :
2019-11-08

Проведена попередня кваліфікація претендентів:

1. До участі у конкурсі допущені  конкурсні пропозиції, які підготовлені наступними інститутами громадянського суспільства:

1.1. Білоцерківською міською молодіжною громадською організацією «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.). Назва проектів:

- «Водний похід по р. Рось під прапором бригади «Чорних запорожців»;

- «Військово-патріотичний табір «Навігатор – 2020».

1.2. Громадською організацією «Ми особливі» (голова Камінна Н. М.).

Назва проекту:

-  « Літо без меж».

1.3. Громадською організацією Фонд «Творча ініціатива» (президент

Панько В. І.). Назва проекту:

-  « Патріот-фест».

2. Відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих інститутами громадянського суспільства відбудеться 20.11. 2019 року о 16.00 у малій залі Білоцерківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15).

Управління з питань молоді та спорту

Білоцерківської міської ради