Результати повторного відкритого конкурсу на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка з визначенням місця розташування пам’ятника Т.Г.Шевченку

Дата :
2019-11-07

05-06 листопада 2019 року о 14.00 годині в  великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  відбувся повторний відкритий конкурс на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка з визначенням місця розташування пам’ятника Т.Г.Шевченку  в м. Біла Церква Київської області.

На дату проведення конкурсу було зареєстровано 6 (шість) конкурсних робіт.

За результатами таємного голосування жюрі переможцем конкурсу визнано ескізний проект архітекторів Омеляненко Василя Миколайовича та Омеляненко Євгена Васильовича.

(посилання 921921)

Другу премію присуджено авторам проекту- архітекторам Бабич Юрію Івановичу, та Цуп Юлії Костянтинівні.
(скульптура Т. Г. Шевченко виконана скульптором Коренем Володимиром)

(посилання 757897)

Третю премію присуджено авторському колективу архітекторів з міста Львів – Малярчуку Костянтину Івановичу та Лукащуку Руслану Миколайовичу.

(посилання 182846)

З проектами конкурсних робіт можна ознайомитися в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: місто Біла Церква бульвар Олександрійський, 75, приміщення 134.

Начальника управління                              О.Терещенков