«Поліфонія осені» 2019

|  11. 10. 2019

Зустрілись разом і зима, і літо, весна і осінь, квіти і сніги на виставці картин «Поліфонія осені» у міській виставковій залі при бібліотеці №8.   Чарівники – художники Білої Церкви відзначають своє професійне свято, а виставка картин – це традиційний подарунок землякам в переддень свята.

Цьогорічна експозиція різноманітна і багатожанрова. Це не дивно, адже створили її тридцять художників, які працюють в різних оригінальних напрямках.

Для відвідувачів буде в радість спілкування з творчістю Ольги Мілейко, Володимира Панфілова, Олени Гайдаєнко, Тетяни Максимової та інших відомих художників міста. Їхній творчий доробок свідчить про творчий потенціал міста та створюють імідж країни. То ж запрошуємо усіх бажаючих долучитись до однієї з вічних та найдосконаліших форм людської діяльності – образотворчого мистецтва.

Виставка діятиме до 27 жовтня за адресою: вул.Леваневського, 55.