ОГОЛОШЕННЯ! Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Біла Церква

Дата :
2019-10-01

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради міської ради (далі - Організатор конкурсу), на підставі рішення Білоцерківської міської ради від 30вересня2019 р.№ 4374-78-VII «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Біла Церква» розпочинає прийом конкурсних пропозицій щодо участі в конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Біла Церква (далі – Конкурс).

Організаційно-технічне забезпечення супроводу Конкурсу – здійснює департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Місцезнаходження організатора конкурсу – 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15; місцезнаходження організаційно-технічного забезпечення супроводу конкурсу – 09100, Київська, область, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2.

Закінчення терміну прийому  конкурсних пропозицій – до 17-00 години 14 листопада 2019 року.

Конкурсні пропозиції подаються учасниками особисто або надсилаються поштою на адресу Київська, область, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, 2-й поверх, приймальня департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради,  електронна адреса: [email protected].

Особою, уповноваженою здійснювати зв'язок із учасниками конкурсу є Мельник Людмила  Володимирівна, начальник планово-економічного відділу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, телефон: +380(4563) 9-95-12.

Розкриття   конвертів  з  конкурсними  пропозиціями відбудеться о 10.00 год. 15 листопада 2019 року у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за адресою: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення  побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з   побутовими  відходами

Межі та розміри території, де плануються надаватися послуги:

м. Біла Церква Київської  області, фактична територія міста – 6,3 тис. га.

Перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів:

- кількість вулиць та провулків на території міста –  293 од;

- кількість багатоповерхових будинків  –    945   од;

- кількість будинків приватного сектору  –    10118  од;

- кількість підприємств, установ та організацій -  1741 од;

Загальна протяжність вулично-дорожньої мережі: 453 км, в тому числі мережі з твердим покриттям –   316 км, з удосконаленим покриттям –  137 км.

Середня відстань до об’єктів поводження з побутовими відходами та їх місцезнаходження: полігон твердих побутових відходів знаходиться за адресою м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 10 б; середня відстань до полігону 10 км.

Характеристика об'єктів утворення  побутових  відходів за джерелами їх утворення

1. Багатоквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків – 945 од., у тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами –    481 од.

- кількість мешканців, які проживають у таких будинках –  169984   осіб;

2. Одноквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків – 10118  од.;

- кількість мешканців, які проживають у таких будинках –31207 осіб;

3. Підприємства, установи, організації.

Характеристика об’єктів  поводження з побутовими відходами

Місце захоронення побутових відходів - полігон побутових відходів міста Біла Церква:

-  місцезнаходження сміттєзвалища: вул. Сухоярська, 10 б, м. Біла Церква, Київська область;

-  потужність: 65 000 т/рік.

-  середня відстань з території вивезення побутових відходів до полігону  – 10 км;

-  площа полігону  –  15,2202  га.

Місце сортування  відходів – пересувний пункт по сортуванню відходів:

- місцезнаходження пересувного  пункту  по сортуванню відходів - вул. Сухоярська, 10 б, м. Біла Церква, Київська область;

-  сортування відходів – 100 %;

-  середня відстань з території вивезення побутових відходів до полігону  – 10 км.

Директор департаменту житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради                                         О. Савченко