Триває збір підписів петиції «Створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради»

|  21. 08. 2019

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства. Відповідну петицію  від 08.08.2019 року№ 22/069110-еп оприлюднено за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/69110.

У зверненні до Президента України йдеться про  необхідність підвищення питання сім’ї та дитинства серед пріоритетів державної політики, а також сприяння створенню в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради України, оскільки протягом останніх років  бачимо відсутність ідеології формування культури сімейних відносин, потребу у підвищенні відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей, недостатню кількість механізмів підтримки сімей, збільшення кількості випадків сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідацію 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Якщо ви не байдужі до даного питання - долучайтеся та підписуйте петицію.