Енергозбереження – крок до майбутнього

|  16. 08. 2019

У 2019 році за рахунок коштів громадського бюджету м. Біла Церква був розроблений робочий проект фотоелектричної станції в КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №1». Проект розроблений на основі чинних нормативних документів.

У липні 2019 року фотоелектрична станція змонтована та введена в експлуатацію на південній стороні даху поліклініки міської лікарні №1. Загальна вартість проекту, обладнання, технічного та авторського нагляду становить 998 911 грн.

Енергозбереження  та перехід на альтернативне джерело енергії, а саме використання сонячної енергії, - це питання номер один в нашій державі та в місті;

це є один з перших кроків нашої громади, спрямований на майбутнє;

надає можливість заощадження державних коштів;

екологічно вигідний проект;

використання заощаджених коштів на розвиток медицини в місті, оснащенням діагностичною та лікувальною апаратурою.

На сьогодні заклад споживає 20–30 тис. кВт на місяць, що становить в гривневому еквіваленті 46–69 тис. грн. Сонячна автономна електростанція виробляє 30 кВт/г електроенергії. Це дасть змогу виробляти 7–8 тис кВт/міс. власної енергії, що заощадить близько 15 тис. грн /міс.

Строк експлуатації – 25 років, термін окупності – 5-6 років.

Не потребує додаткового обслуговуючого персоналу, нагляд за устаткуванням проводиться штатним електриком.

Інформація від управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради