Засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради 10 січня 2018 року

10 січня  2018 року голова спостережної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий провів засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

В засіданні спостережної комісії прийняли участь:

- Наталія Матяш – член спостережної комісії, заступник директора Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

- Галина Кожедуб – член спостережної комісії, голова Білоцерківської міської організації Товариство Червоного Хреста України .

- Вікторія Сап’ян–член спостережної комісії, провідний юрисконсульт Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

- Віктор Дрон – голова Білоцерківського міського відділення Української Асоціації звільнених у запас кадрових військовослужбовців.

- Людмила Єгорова–голова Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація пенсіонерів».

- Віктор Шатунов – голова правління Білоцерківської міської громадської організації «Центр мистецтв і духовної культури (образ)».

- начальник дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії  № 35  – Приходько А.Ю.,

На засіданні спостережної комісії з  інформацією  щодо зміни умов тримання засуджених осіб  в межах Білоцерківської виправної колонії  №35, так, як постанови передбачали збільшення обсягу встановлених обмежень і більш суворі умови тримання   виступив Приходько А.Ю. Підчас детального обговорення  інформації щодо засуджених осіб  Сергієм Постівим   представнику колонії було задано ряд питань пов’язаних з відбуванням покарань засудженими особами.

В ході проведення засідання спостережної комісії виступив  та надав свої пропозиції з питань диференційованого підходу до розміщення засуджених осіб  в колонії та  затвердження в житті засуджених осіб, їх права  на свободу віросповідання - голова правління Білоцерківської міської громадської організації «Центр мистецтв і духовної культури – Віктор Шатунов, дані пропозиції були взяті до уваги

Секретар спостережної комісії Віктор Клочан  надав членам комісії для ознайомлення та  подальшого  затвердження План роботи спостережної комісії на 2018 рік. Після детального його обговорення, План роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на 2018 рік було затверджено.

По завершенню засідання, голова спостережної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Сергій Постівий поставив завдання членам спостережної комісії  на наступний місяць.