Дата :
2012-03-07

Відповідно до  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та відповідно до законів України «Про концесії», «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності», розглянувши пропозиції управління комунальної власності Білоцерківської міської ради, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження умов конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства  Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал», та аналізу регуляторного впливу  даного рішення.

Метою регуляторного акта є проведення конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства  Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал».

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та в управління комунальної власності  міської ради за  тел.5-35-31, 5-14-25.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: вул. Ярмаркова,1/23, управління комунальної власності  з  9-00  до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).