ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження фактичних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Білоцерківській міській раді»

Дата :
2012-03-06

Відповідно до  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та на виконання вимог статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розглянувши пропозиції організаційного відділу Білоцерківської міської ради, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження фактичних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Білоцерківській міській раді» , та аналізу регуляторного впливу  даного рішення.

Метою регуляторного акта упорядкування роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради по забезпеченню запитувачів публічною інформацією.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та в організаційному відділі міської ради за тел.5-32-32.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: : вул. Я.Мудрого,15, організаційний відділ  з  9-00  до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).