Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»

Дата :
2012-02-09

1. Вид та назва регуляторного акта

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»

2. Назва виконавця заходів з обстеження

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- нормативне регулювання розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

з 01 грудня 2011 р. по 01 січня 2012 р.

5. Тип відстеження – БАЗОВЕ

6. Метод одержання результатів відстеження результативності

Методом відстеження результатів є аналіз показників К УБМР «Інспекція з благоустрою» по видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

7. Дані та припущення, на основі яких проводилося відстеження результативності, а також способи одержання даних:

Показниками результативності акту є бухгалтерські та статистичні дані щодо кількості виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква та сума оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква, а саме:

Показники

Од. вимі-ру

У 2010 році

У 2011 році

У 2012 році (прогнозовано)

1.

Кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква (нових)

Оди-ниць

2.

Сума нарахування за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква

грн.

1688163,67

1719406,28

1740000,00

Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації).

Підсумовуючи вищевказане, введення в дію рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква» забезпечить приведення у відповідність до чинного законодавства України, що регулює розміщення зовнішньої реклами та надання дозволу на її розміщення, локальних нормативно правових актів із врахуванням реорганізаційних процесів суб’єктів господарювання комунальної форми власності, що раніше виконували функції у галузі зовнішньої реклами та функції підготовки документів для надання дозволу на її розміщення.

Міський голова                                                              В.П. Савчук