Протокол наради «Круглого столу» з обговорення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»

Дата :
2012-01-27

ПРОТОКОЛ
наради «Круглого столу» з обговорення  проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»

м. Біла Церква                                                                                                           25.01.2012 року

Управління житлово-комунального господарства
Білоцерківської міської ради
Актова зала                                                                                                                                  10:00

Присутні :
Джегур Г.В. – заступник міського голови;
Мицюк Я.Н. – заступник голови постійної комісії у справах бюджету, фінансів і цін;
Яременко Я.В. – керівник КП БМР «Міськреклама»;
Яременко Б.В. – видавник, шеф-редактор газети «Тема»;
Сінчук Є.В. – перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;
Степура А.М. – провідний спеціаліст організаційного відділу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Головуючий на «Круглому столі»  - Джегур Г.В.
Секретар  - Степура А.М.

Слухали :
Сінчука Є.В. з інформацією про проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»;

Виступили :

Степура А.М. – про те, що станом на 01.01.2012 року функції Робочого органу у сфері зовнішньої реклами покладено на управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, а КП БМР «Парксервіс» перебуває у стані реорганізації та не здійснює господарської діяльності;

Мицюк Я.Н. – про необхідність приведення Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква до вимог типових правил;

Яременко Я.В.  – про вжиття заходів до впорядкування сфери розміщення реклами  у місті з урахуванням реалій сьогодення та реального функціонування комунальних підприємств і установ, запропонував викласти ч.10 положення у такій редакції :
«10. Порядок розміщення соціальної реклами та інформації соціального характеру

10.1. Соціальна реклама, а також інформація, яка висвітлює загальнодержавні та загальноміські події, заходи, свята та не носить комерційний характер (далі - інформація соціального характеру), розміщується розповсюджувачами зовнішньої реклами за зверненням Робочого органу за умови їх згоди. Соціальна реклама може розміщуватись за ініціативою розповсюджувача зовнішньої реклами у разі погодження цього міським головою;  для погодження розповсюджувач зовнішньої реклами подає лист на ім’я міського голови із ескізом такої соціальної реклами.
10.2. На період розміщення соціальної реклами та інформації соціального характеру за зверненням Робочого органу, у разі відсутності заперечень, розповсюджувачі зовнішньої реклами надають місця для розміщення такої реклами та інформації на строк, передбачений  домовленістю між Робочим органом та розповсюджувачем зовнішньої реклами.».
запропонував у пп. е) п.9.2. замінити словосполучення «більш ніж за 2 місяці» на «більш ніж за 3 місяці».

Вирішили:
Схвалити проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква» із правками Яременко Я.В.

Головуючий                                   Г.В. Джегур

Секретар                                         А.М. Степура