Інформація відділу державної реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції

Дата :
2012-01-27

Відповідно до статті 6 Закону України  «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», визначена компетенція органів державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: «відділи  державної  реєстрації  актів   цивільного   стану проводять  державну  реєстрацію  народження  фізичної  особи та її походження,  шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті, вносять зміни до актових записів цивільного стану,  поновлюють та анулюють їх;  формують Державний реєстр актів  цивільного  стану  громадян, ведуть  його,  зберігають архівний фонд;  здійснюють відповідно до законодавства інші повноваження». Основним завданням органів державної реєстрації актів цивільного стану є забезпечення повної, своєчасної і правильної реєстрації актів цивільного стану.
    За 2011 рік відділом державної реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції у Київській області було:
-    проведено реєстрацію народження  – 2635;
-    реєстрацію смерті – 2635;
-    реєстрацію шлюб -2218,
      з них в урочистій обстановці – 2010;
-    реєстрацію розірвання шлюбу – 434;
-    реєстрацію зміні імені – 96;
-    поновлено актових записів – 37;
-    розглянуто -  217 заяв про внесення змін до актових записів;
-    внесено до Державного реєстру актів цивільного стану громадян – 479 книг;

архівний фонд відділу складає  2692 книги.

-    видано - 10995  свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,

з них:
      первинних – 9 007 свідоцтв;
      повторних – 1988 свідоцтв;
-    кількість громадян, які були прийняті керівником відділу  - 104,
-    виконано контрольних завдань – 1320.
      Відділом державної реєстрації актів цивільного стану для забезпечення повної, своєчасної і правильної реєстрації актів цивільного стану постійно проводиться роз’яснення чинного законодавства на підприємствах, в установах та організаціях.

Заступник начальника Білоцерківського
міськрайонного управління юстиції –
начальник відділу державної
реєстрації актів цивільного стану                                               О.П. Савченко