Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 26.12. 2023 року о 12 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до Програми співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Біла Церква на 2019-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28 березня 2019 року № 3551-68-VII, шляхом викладення її в новій редакції.

2. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 30 листопада 2023 року № 4799-47-VIII.

3. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

4. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради  житлово-експлуатаційним конторам № 1, № 7 та комунальному підприємству Білоцерківська міська рада «Міська служба замовника» майна

5. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Білоцерківській міській територіальній громаді за ІV квартал 2023 року

6. Про перейменування та внесення змін до установчих документів Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Служба приватизації державного житлового фонду»

7. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської  міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3408-36-VIII, шляхом викладення її в новій редакції

8. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок» на 2024 рік,  затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року № 4983-48-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

9. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року № 4984-48-VIII «Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок».

10. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в новій редакції.

Різне.

Дата анонса: