Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики.

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 18.09.2023 року об 14:00 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Білоцерківській міській раді.

2. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Білоцерківською міською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2024 рік.

Різне.

Дата анонса: