Пункти незламності

Нові умови функціонування Пунктів Незламності

Згідно з протоколом 4 чергового засідання комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 квітня 2023 року Пункти Незламності, які розташовані у Білоцерківській міській територіальній громаді переведено з режиму цілодобового функціонування (функціонування за визначеним графіком) у режим готовності до термінового відновлення роботи («режим сну»).

У разі початку екстрених відключень електроенергії, нестабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення на території громади або надходження відповідного розпорядження - роботу Пунктів Незламності буде відновлено протягом 1 - 2 години.

          Функціонування Пунктів Незламності, які створені в приміщенні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» продовжено. Вони працюватимуть  у робочі години  з можливістю отримувати послуги щодо доступу до мережі Інтернет та підзарядки мобільних пристроїв.

Пункти незламності - місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

 

 

 

Де у Білій Церкві набрати води???


Завчасно оберіть, де ви зможете набрати води, якщо централізоване водопостачання буде відсутнє. Це онлайн-карта https://bit.ly/3UiNQRT, де вказані всі колонки та колодязі в Білій Церкві та їхній стан.