ЗВІТ про роботу депутата Білоцерківської міської ради Київської області Вадима КОШЕЛЯ від ВО «Свобода» виборчий округ №3 за 2016 рік

Дата : 
2017-02-28

Участь у пленарних засіданнях та постійній комісії міської ради
Маю 100% явку як на пленарних засіданнях міської ради, так і постійної комісії,
тобто у 2016 році НЕ ПРОПУСТИВ ЖОДНОГО ЗАСІДАННЯ.

Є секретарем постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

З початку 2016 року беру участь у роботі комісії з виділення матеріальної допомоги по міській комплексній програмі «Турбота» (про це буде окремий звіт).
Звернення та запити
З початку 2016 року, до мене як депутата Білоцерківської міської ради, направлено 96 письмових звернень від громадян (в тому числі групові) та громадських організацій.

За часу обрання мене депутатом міської ради направив до різноманітних установ, закладів та посадовців 114 звернень та 6 депутатських запитів.
60 з них стосувалися виділення матеріальної допомоги із мого депутатського фонду, здебільшого на лікування. На даний момент кошти фонду який становить близько 30 000 грн, вичерпані та розподілені між 59 громадянами (з них 15 дітей), а також для нагородження бійців 72-ї бригади орденами за захист Донецького аеропорту (виділено близько 900 гривень).

Решта звернень стосувалися нагальних проблем громадян міста.
Для прикладу назву декілька з них:
- про заборону використання піротехнічних засобів у місті
- про присвоєння ветерану УПА Теодору Дячуну почесного громадянина міста (яке міська влада ганебно провалила, ми вже підготували судовий позов, для відновлення несправедливості)
- про демонтаж надпису «россия» на приміщенні колишнього кінотеатру (влада відреагувала на моє звернення, але, нажаль, надпис не демонтований, а лише завішений банером)
- пропонував перелік вулиць та пам’ятників, які підлягають перейменуванню у зв’язку із процесом декомунізації та нові варіанти назв вулиць. Вцілому взяв активну участь у процесі декомунізації, не будучи членом робочої групи активно відстоював позицію та бачення ВО «Свобода» у цьому питанні. Вдалося внести на розгляд та відстояти такі принципові назви вулиць як Бандери, Шухевича, Петлюри, Героїв Крут, Січових Стрільців, Гонти та Залізняка, славетних гетьманів і полковників, відомих діячів мистецтва. Таким чином комбатант УПА Теодор Дячун нині мешкає на вул. Степана Бандери. Нажаль, цілий ряд вулиць не увійшов до списку перейменованих, а деякі отримали сумнівні назви.
Я єдиний депутат міської ради, який був присутнім на всіх судових засіданнях, пов’язаних із перейменуванням вулиць у межах процесу декомунізації. Подавав заяву на участь у судовому процесі у якості третьої сторони. У підсумку білоцерківська громада перемогла в суді.
- подав звернення про убезпечення аварійно-небезпечної ділянки між Органним залом та Краєзнавчим музеєм
- виступив ініціативою розміщення інформації про загиблих білоцерківців на фронтах російсько-української війни на сайті міської ради, а на Сухоярському цвинтарі на «Алеї Героїв» встановлення лавок.
Після моїх звернень:
- відновлено тротуар на вулиці Полковника Коновальця
- організовано та убезпечено автомобільний рух на площі Перемоги (біля пам’ятника «Танк»), де встановлено відповідні знаки
- убезпечено пішохідний перехід на Олександрійському бульварі в районі парку «Олександрія» (вдячність начальнику відділу з благоустрою Альоні Колотницькій)
- встановлено велопарковку біля міської ради (вдячність Сергію Постівому)
- прокладено асфальтне покриття на частині тротуару вул. Турчанінова (завдяки співпраці з начальником відділу капітального будівництва Денисовій Людмилі вдалося забезпечити належне виконання робіт)

Решта депутатських звернень стосувалося ряду земельних питань, комунальних ЗМІ, питань ремонтів житлових та спортивних споруд міста, надання інформації тощо.
Проекти рішень
Я є автором проекту рішення «Про міську комплексну Програму соціального захисту та реабілітації учасників бойових дій та інвалідів війни на 2016-2020 роки». Ця Програма розроблена спільно з громадською організацією «Учасників АТО та учасників бойових дій Білоцерківщини». Обговорена та доопрацьована з рядом громадських організацій та волонтерів. Програма прийнята одноголосно на сесії міської ради. Вже є перші результати виконання програми. Зокрема, в місті створено Центр сприяння воїнам АТО. Щоправда лише на папері. Після початку повноцінної роботи Центру, маю намір долучитися до процесу внесення змін до Програми та наповнення її фінансуванням.
- Вдалося зупинити незаконне будівництво в історичній частині міста. Мова йде про будівництво на клумбі, що є частиною ансамблю «Стара Пошта» та є історичною спорудою національного значення. За результатами запитів спільно з депутатом Київської обласної ради Максимом Запаскіним винесено на сесію проект рішення міської ради про скасування сервітутів із приватним підприємцем-порушником. Рішення прийняте у сесійній залі одноголосно.
- влада вчергове показала свою позицію щодо ОСББ, проваливши рішення «Про створення МНКП «Муніципальний фонд підтримки ОСББ та модернізації житла м. Біла Церква» (так званий револьверний фонд). Цей проект рішення підготував депутат облради Максим Запаскін. Однак  громаду не влаштовує такий хід подій. Активісти збирають підписи та вимагають від міської ради повернутися до розгляду та проголосувати за це рішення. Сподіваємося це корисне рішення буде прийняте.
Депутатські запити
З трибуни міської ради зачитано та поставлено на голосування ряд депутатських запитів:
1. Запит щодо необхідності вжиття заходів по зменшенню рівня шуму від розважального центру «Каліпсо»
2. Запит щодо фінансування Білоцерківського Будинку художньої творчості
3. Запит щодо припинення укладення договорів ТОВ «Білоцерківвода» на водопостачання та водовідведення з ОСББ/ЖБК у якості колективного абонента без відповідного рішення співвласників.
4. Запит про неправомірність передачі технічного приміщення ОСББ «Княжий дім» власності до територіальної громади і подальшого намагання продати його на аукціоні.
5. Запит щодо карток поквартирного обліку, які були передані від ОСББ до ЦНАП (не підтриманий).
6. Запит про запобігання порушенню ТОВ «Білоцерківвода» прав споживачів житлово-комунальних послуг. Концесіонер має намір відключити цілий будинок ОСББ «Галактика» від водопостачання та водовідведення.
Зустрічі та заходи
- спільно з народним депутатом України Олександром Марченком, депутатом Київської обласної ради Вячеславом Хмельницьким провели зустріч із директорами професійно-технічних закладів міста;
- відвідав зустріч із молодіжним активом міста;
- взяв участь у «круглому столі» на тему «Велосипед - альтернатива громадському транспорту в м. Біла Церква»;
- відвідав презентації систем поіменного голосування, проведення аерофото зйомки міста, програми ведення містобудівного кадастру тощо;
- взяв участь у Робочій групі товариства «Аюрведа» щодо змін та доповнень до «Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 рр.»
- член ініціативної групи по розробці ряду регуляторних актів, зокрема регуляторного акту «Про  правили додерження тиші у м. Біла Церква»
- брав участь і цілому ряду заходів, пов’язаних із затвердженням мережі міських автобусних маршрутів
- член ініціативної групи з розробки регуляторного акту «Про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях на території м. Біла Церква, погодження режиму роботи та заборони певних видів діяльності»
- взяв участь у робочі групі зі створення нового Положення про Почесного громадянина міста
- член комісії із визначення призначення стипендій міського голови кращим студентам.
- регулярно відвідую конкурси на вакантні посади в комунальних закладах міста, а також тендерні процедури із закупівлі товарів та послуг, тестуванні електронного аукціону передачі в оренду комунального майна «e-Auction 3.0».
Громадська діяльність
Був ініціатором та учасником різних конкурсів, заходів та спортивних змагань:
- взяв активну участь у заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України.
- підтримав ініціативу обласних депутатів-свободівців в акції «Запали свічку пам’яті», спільно роздали тисячі лампадок та листівок на день вшанування жертв Голодоморів.
- був присутнім на установчих зборах зі створення ОСББ «Ярослава Мудрого, 29» та «Вернадського, 2».
- спільно з депутатом Київської обласної ради Вячеславом Хмельницьким провели 3 турніри з боротьби дзюдо на призи ВО «Свобода», а також вручено пам’ятні подарунки білоцерківським дзюдоїстам за досягнуті результати;
- разом із депутатами обласної ради Вячеславом Хмельницьким, Максимом Запаскіним та Сергієм Яременком, а також Марією Постоєвою, долучилися до святкування Дня рідної мови, конкурсу читців творів Лесі Українки та Володимира Іванціва;
- відвідав презентацію книги «Єврокаратель» місцевого письменника та журналіста Олександра Виговського
- разом із Вячеславом Хмельницьким надано матеріальну допомогу для дітей, що перебувають у корекційній групі із затримкою психічного розвитку «Колосок»
- на День Святого Миколая разом із народний депутат України від ВО «Свобода» Олександром Марченком, депутатами-свободівцями Київської обласної ради Максимом Запаскіним, В’ячеславом Хмельницьким та Сергієм Яременком, а також депутатом відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»
- нагородив переможців Великодньої виставки, яка відбулася в Центральній бібліотеці для дітей
- спільно з головою Білоцерківсьго «Соколу» Олександром Яременком провели кінопоказ про Українську Галицьку армію;
- з ініціативи голови Білоцерківсьго «Соколу» Олександра Яременка, спільно з моїми помічниками Володимиром Проценком та Сергієм Борщенком, провели акцію зі збору макулатури для допомоги українському війську.
- взяв участь у зустрічі зі студентами Білоцерківського технолого-економічного коледжу, присвяченої російсько-українській війні, яка відбулася у бібліотеці №8.
- разом із активістами Білоцерківського «Соколу» провели толоку
- спільно з ВГО «Сокіл» провели ряд антиалкогольних рейдів
Депутатська приймальня
Успішно функціонує громадська приймальня у приміщенні бібліотеки-філіалу №5, що розташована за адресою: вул. Клінічна, 4/2 (за готелем «Рось»). Прийом проводиться ЩОВІВТОРКА з 17:00 до 18:00. На фасаді книгозбірні встановлено скриньку для повідомлень громадян.
Помічники-консультанти
Маю 5 помічників-консультантів:
Олександр Яременко, Володимир Проценко, Сергій Борщенко, Вадим Скопець, В’ячеслав Федоренко.
Висвітлення депутатської роботи
Маю особисті сторінки у соціальних мережах: www.facebook.com/bc.svoboda та vk.com/bc_svoboda.
Результати діяльності також можна побачити на офіційній сторінці Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» svoboda-bila.org.ua, а також на відповідних сторінках організації у соцмережах.
Переміщення по місту
За умови сухої погоди переважно пересуваюся містом на велосипеді, що значно зменшує фінансові витрати, економить час.