Порядок подання зауважень та пропозицій до Генерального плану міста Біла Церква

Дата : 
2016-04-26

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні, зокрема Генеральний план підлягає громадським слуханням.
З 15 квітня 2016 року було розпочато громадські слухання. 19 квітня 2016 року було проведено презентацію містобудівної документації «Генеральний план міста Біла Церква» розроблений Державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради у приміщенні великої зали виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 15.
 За детальною інформацією про хід громадських слухань щодо розгляду «Генерального плану міста Біла Церква на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально»  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: 09117, м. Біла Церква, бульв. Олександрійський, 75 (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги).
Зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 15 квітня 2016 р. по  16 травня 2016 року, з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання та особистим підписом.
Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у відповідності до п. 9 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 року за № 555 (далі - Порядок).
Згідно п.7 даного Порядку, пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:
1. повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;
2. юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5. народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.