Відбулося засідання тринадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання

|  27. 05. 2021

27 травня відбулось засідання тринадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

 

 

 

 

 

Про призначення нового прокурора

Міський голова представив новопризначеного керівника окружної Білоцерківської прокуратури  - Михайла Римара.

 

 

 

 

 

Привітання депутатів

Перед початком засідання міський голова Геннадій Дикий та секретар міської ради Дмитро Киришун привітали депутата міської ради Оксану Сахарову із визнанням її  діяльності та входженням у ТОП-100 Видатних жінок Київщини-2021.

23 травня в Києві відбулася 3-тя офіційна церемонія нагородження ТОП-100 Видатних жінок Київщини-2021. Всі номінанти – активні та успішні жінки, які мають помітний вплив на формування культурного, мистецького та суспільно-політичного життя України. Серед номінацій «Ім’я року», «Жінка світу», «Соціальний бізнес», «Бізнес-леді», «Благодійність», «Громадські справи», «Медіа», «Індустрія моди і краси», «Психологія», «Медицина», «Здоровий спосіб життя», «Культура і мистецтво», «Наука», «Освіта» та інші.

Депутат міської ради Оксана Сахарова за підсумками своєї громадської діяльності у 2020 році стала лауреатом проєкту в номінації «Громадські справи».

Вітаємо Оксану Михайлівну та бажаємо подальших успіхів і здобутків.

Звіт міського голови про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 2020 рік

Звітуючи перед присутніми міський голова Геннадій Дикий зауважив: «Цей рік став для нас непростим випробуванням, проте ми не зупиняємося і продовжуємо розвиватися.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статуту територіальної громади Білої Церкви презентую звіт про виконану роботу за 2020 рік».

Міський голова зупинився на основних показниках життєдіяльності:

- Реальний сектор економіки:

Промисловий комплекс міста Біла Церква станом на 2020 рік, складає 539 підприємств (у 2019 році ця цифра складала 350 підприємств).

Найбільші обсяги демонструють підприємства групи компаній «Росава» та «Біофарма».

Серед найбільших платників податків є: Група компаній «Росава», ТОВ «АТБ –Маркет», Група компаній «Біофарма», ПРАТ «БЦ ТЕЦ», ТОВ «Білоцерківвода»,  ТОВ «Маревен Фуд Європа», ТОВ «Епіко», КП БМР «Білоцерківтепломережа», ТОВ «Сільпо-Фуд».

- Розвиток підприємництва:

Кількість підприємців в громаді: у 2020 р. – 6098 – юридичних осіб та 11 566 – фізичних осіб ( проти – 5847 – юридичних осіб  11 606 - фізичних осіб у 2019 р.).

У звітному періоді проведено засідання Координаційної ради сприяння розвитку малого підприємництва м. Біла Церква. У місті створена та функціонує розвинута інфраструктура розвитку підприємництва.

З нагоди Дня підприємця, який згідно з указом Президента відзначається у першу неділю вересня, 4 вересня 2020 року у Білій Церкві відбувся урочистий захід присвячений підсумкам річної підприємницької діяльності Білої Церкви. Почесним статусом «Підприємець року» було відзначено найкращих представників бізнесу міста.

Відповідно проекту "Start Business Challenge" - інфо-сервісу, який надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що необхідні для реєстрації бізнесу, для нашого міста на платформі regulation.gov.ua вже доступно 90 кейсів, тобто 90 детальних та покрокових інструкції про те, як відкрити той чи інший вид бізнесу.

- Інвестиційна діяльність

-Інвестиційна привабливість міста, згідно з даними має рейтинг IBI Raiting agency – «invA».

-Індустріальний парк: проєкт від ООН з промислового розвитку щодо створення еко-індустріальних парків має на меті створення у Білій Церкві на базі промислово майданчика Білоцерківського вантажно-авіаційного комплексу еко-індустріального парку.

-Розпочато активну роботу з Міністерством інфраструктури України з метою залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку щодо закупівлі 25 тролейбусів та ремонту контактної мережі.

-Розвиток індустріальних парків: Міністерством економічного розвитку і торгівлі Індустріальні парки «Біла Церква 1» та «Біла Церква 2» включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

 

- Зовнішньоекономічна діяльність

Здійсненням зовнішньоекономічних операцій в громаді займається більше 120 підприємств різних форм власності, які мають зовнішньоекономічні зв’язки з підприємствами країн Європейського Союзу, країн СНД та далекого зарубіжжя. Загалом експортно-імпортні операції здійснюються більш ніж з 45 державами  світу.

Найбільшими експортерами є: група компаній «Росава» (вироби з гуми), група компаній «Біофарма» (медичні препарати), ТОВ «Маревен Фуд Європа» (продукти харчування), завод «Трібо» (гальмівні системи та фрикційні матеріали), Alfa Smart Agro, ПП «Марго» (препаративні форми), ТОВ «УКРЮГ» (меблеві вироби), ТОВ «Даніком Груп» (вироби з дерева), ТОВ «Зернові комплекси та системи» (елеватори та інше обладнання), ТОВ «Деметро-агро» ( зернові культури).

- Фінансова самодостатність

За даними казначейського звіту фактичний обсяг фінансових ресурсів бюджету м. Біла Церква станом на 1 січня 2021 року склав 1,57 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 1,52 млрд грн, спеціального фонду – 51  млн грн

Місцеві податки та збори  становили:

- єдиний податок – 193,03 млн грн

- земельний податок – 100,43 млн грн

- податок на майно – 51,91 млн грн

- транспортний податок – 1,4 млн грн

- туристичний збір -1,2 млн грн.

Бюджет міста в 2020 році складався  із 80% - власних доходів та 20%- субвенцій та дотацій.

- Медицина та боротьба з COVID-19

Загалом заклади охорони здоров'я отримали фінансування з міського бюджету на суму 59,74 млн грн. З бюджету розвитку у сфері охорони здоров'я профінансовано роботи капітального характеру на суму 16,8 млн грн, зокрема:

-Капремонт амбулаторії МЦПМСД №2 – 2,67 млн грн

-Реконструкція амбулаторії МЦПМСД №1 – 1,75 млн грн

-Капремонт амбулаторії МЦПМСД №1 – 0,47 млн грн

-Капремонт неврологічного відділення Лікарні №1 – 0,2 млн грн

-Реконструкція травмпункту Лікарні №2 – 0,25 млн грн

-Реконструкція протипожежної сигналізації Лікарні №1 – 2,1 млн грн

-Капремонт протипожежної сигналізації Пологового будинку – 1,2 млн грн

-Капремонт поліклініки Лікарні №1 – 1,8 млн грн

-Реконструкція МЦПМСД №1 – 0,98 млн грн

-Капремонт стаціонарного ліфта Лікарні №2 – 1,78 млн грн

-Реконструкція системи киснезабезпечення Лікарні №3 – 2,1 млн грн

У Білоцерківський міській лікарні №2 проведено реконструкцію приймального відділення екстреної медичної допомоги.

За рахунок коштів міського бюджету за 2020 рік проведені  видатки на запобігання поширенню COVID-19 – 34,36 млн грн., в т.ч.:

-Доплати до з/п медпрацівникам - 2,03 млн грн

-Придбання медобладнання - 3,06  млн грн

-Забезпечення ліками - 7,28  млн грн

-Забезпечення засобами захисту медпрацівників - 3,79 млн грн

-Реконструкція системи киснезабезпечення - 2,1 млн грн

За кошти місцевого бюджету закуплено для потреб хворих на COVID-19:

-5 кисневих концентраторів

4 апарати ШВЛ

-6 інфузійних насосів

-2 атмосферні випарники

-Кріоциліндр

-ПЛР-аналізатор

Повністю забезпечено ліжкомісця для хворих на COVID-19 У Білоцерківських лікарнях №1 та №3, а також в пологовому будинку.

За кошти міського бюджету проведено трасу для подачі кисню:

-97 ліжок забезпечено централізованою подачею кисню;

-29 забезпечені кисневими концентраторами;

-Лікарню №1 забезпечено системою лікувального газопостачання

КНП БМР «Білоцерківська лікарня №3» отримала медичне обладнання у якості благодійної та гуманітарної допомоги на суму 16,36 млн грн.

- Енергозбереження

-Спільний з Північною екологічною організацією НЕФКО проєкт «Реконструкція та модернізація мереж вуличного освітлення в м. Біла Церква шляхом технічного переоснащення» передбачає виконання робіт з реконструкції та модернізації мереж вуличного освітлення в м. Біла Церква.

Він передбачає заміну старих світильників на нові світлодіодні, заміну кронштейнів, влаштування захисного заземлення електроопор, утилізацію демонтованих ламп та розробку робочої документації.

-Розпочато розробку проєкту Цільова програма «Тепла оселя» щодо надання з Білоцерківського міського бюджету фінансової підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у програмах державної установи «Фонд енергоефективності», зокрема у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності», на 2020-2023 роки».

-В рамках реалізації заходів Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017-2020 роки для об’єктів бюджетної сфери (школи) встановлено 12 індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням.

- Соціальна сфера

Виплачена соціальна допомога за 2020 рік становить 530,6 млн грн, зокрема:

- Внутрішньо переміщенні особи-13 млн грн

- 717 малозабезпечених сімей -21,5 млн грн

- 2 411 дітей з інвалідністю-59,5 млн грн

- Постраждалим чорнобильцям - 33 млн грн

- 601 осіб з інвалідністю-12,2 млн грн

- Підтримка 12 439 сімей з дітьми – 243,9 млн грн

- 52 268 пільговиків – 98, 23 млн грн

- 16 528 субсидіантів-138, 2 млн грн

Виконано капітальні роботи на суму 3,2 млн грн:

- Капремонт пожежної сигналізації та будівництво дитячого майданчику центру "Шанс"

- Капремонт танцювальної зали, ремонт покрівлі та фасаду клубу "Прометей"

- Капітальний ремонт приміщень центру "Злагода"

- Житлово-комунальне господарство

Капітальне будівництво

За 2020 рік за рахунок коштів бюджету розвитку профінансовано такі об’єкти:

Здійснено капітальний ремонт:

- 58 ліфтів,

- 3 мережі освітлення (153 світлоточки)

- 14 тротуарів ( 5,9 тис. м.кв.)

- 43 будинки

- 64 прибудинкові території

- 7 зупинок громадського транспорту

- 64, 6 тис. м.кв. доріг

Проведено реконструкцію та будівництво:

- 9 зон відпочинку

- 4 тротуарів (9,1 тис.м.кв)

- 28 мереж освітлення (230 світлоточок)

- 4 мереж водопостачання

- 8 інших об’єктів

Благоустрій та житлова політика

- Станом на кінець 2020 року створено 126 ОСББ, які утримують 139 будинків.

- 70% житлових площ гуртожитків приватизовано.

- Всього в місті 857 будинків , з них 168 будинків – ОСББ та ЖБК

У 2020 році на капітальний ремонт житлового фонду виділено 9,3 млн грн та 4 млн грн на капітальний ремонт ліфтів.

У місті проведено такі роботи з боагоустрою:

- Реконструкція алеї бульвар Олександрійський

- Реконструкція та капремонт «Родинного» скверу

- Будівництво пішохідної доріжки вздовж р. Рось

- Будівництво алеї на території ж/м Піщаний

- Реконструкція площі Героїв Небесної Сотні зі спорудженням пам’ятника

- Реконструкція алеї бул. Княгині Ольги

- Будівництво світлофорних об'єктів вул. В. Чорновола – Сквирське шосе

- Розпочато ремонт мосту по вул. Дружби

Озеленення та безпритульні тварини:

за підтримки фонду Фрідріха Наумана «За Свободу в Україні» – триває проєкт Управління зеленими насадженнями, створено інтерактивну мапу SMART Green БЦ, яка отримала відзнаку «Екологічно відповідальне місто».

Здійснюється благоустрій і утримання 8 кладовищ 47,2 га; ремонт та утримання зелених зон 9,2 млн грн; санітарне утримання вулиць міста 24,8 млн грн.

Методом регулювання чисельності є "відлов-стерилізація-повернення". Після трьох днів перебування собаки, якщо волонтерам не вдалось прилаштувати її  у нову родину, його ідентифікують номерною  биркою  та вносять усю необхідну інформацію в базу даних http://animal-id.info та повертають на місце відлову під нагляд опікунів. Ознакою таких собак є кольорова кліпса на вусі, що свідчить про проходження усього комплексу зазначених процедур та внесення даних про тварину в електронну базу даних.

- Формування спроможної територіальної громади

Відповідно до Розпорядження КМУ від 12 червня 2020 р. до складу Білоцерківської міської територіальної громади увійшло м. Біла Церква та 16 населених пунктів сільської місцевості: села Вільна Тарасівка, Володимирівка, Гайок, Глибочка, Глушки, Городище, Дрозди, Мазепинці, Пилипча, Піщана, Сидори, Скребиші, Томилівка, Храпачі, Шкарівка селище міського типу Терезине.

Розпочато прийом на баланс міста закладів, майна та землі від районної ради. Прийнято ряд Програм, спрямованих на розвиток усієї Білоцерківської міської громади.

Призначено вісім старост, які були включені до складу Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Розпочато процес реорганізації сільських та селищних рад.

- Гуманітарна сфера

Освіта

З бюджету розвитку у сфері освіти профінансовано роботи капітального характеру на суму 36,3 млн грн, зокрема: реконструкція та капітальний ремонт: покрівля 2 ДНЗ, 2 спортмайданчики, 2 системи газо- та електропостачання, 5 індивідуальних теплових пунктів, 16 закладів середньої освіти, 20 дитячих навчальних закладів, 11 систем пожежної сигналізації.

Туризм

Розроблено Календар заходів на 2020 рік. Розроблено та створено мапу закладів харчування «Де в Білій Церкві смачно поїсти». Розроблено та створено туристичний буклет «Навігаційний помічник 2020».

З метою популяризації та формування позитивного іміджу міста розроблено та видано ряд рекламно-інформаційної продукції про наше місто для туристів.

Здійснювалась співпраця в організації ГО «Біла Церква туристична» 2-ої Школи екскурсоводів Білої Церкви.

Реалізовано проєкт «Дружні міста» - метою є розвиток товаристських відносин  та  обмін соціальною рекламою між містами.

У рамках Громадського бюджету встановлено скульптуру видатному єврейському письменнику Шолом-Алейхему. Скульптура виконана в бронзі, решта унікальних деталей - в металі.

Культура

Здійснено:

- капітальний ремонт центральної бібліотеки,

- капітальний ремонт бібліотеки №3,

- капітальний ремонт приміщень школи мистецтв №4,

- капітальний ремонт пожежної сигналізації школи мистецтв №3,

- капітальний ремонт приміщень школи мистецтв №3.

Фізкультура і спорт

Капітальні видатки на сферу фізичної культури та спорту за 2020 становили 19,82 млн грн, зокрема:

- Реконструкція спортивного майданчика вул. Турчанінова, 15

- Капремонт приміщень ДЮСШ «Юність»

- Капремонт освітлення футбольного поляДЮСШ «Зміна»

- Капремонт басейну ДЮСШ № 1

- Будівництво 34 нових дитячих майданчиків

Молодіжна політика

Відповідно до Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) для реалізації проєктів, передбачених на 2020 рік, використано кошти на:

- Капітальний ремонт приміщення астрономічної обсерваторії КЗ БМР клубу за місцем проживання "Прометей"

- Капітальний ремонт приміщення КЗ БМР клубу за місцем проживання "Прометей" для розміщення "Молодіжного центру".

- Реконструкцію приміщення з влаштуванням підйомника у центрі "Шанс".

- Семінар-навчання для представників молодіжної ради та активної молоді міста «Створення дієвої молодіжної ради».

- Молодіжний тренінг «Вітаємо в сталому розвитку» для активної молоді Білої Церквина базі Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

- Охорона навколишнього середовища

Екологія

У місті діє Комплексна програма охорони довкілля в місті Біла Церква, за 2020 рік виконано: виконані роботи по розчистці від хворих, сухих та вражених омелою дерев на території острова в акваторії р. Рось в районі вул. Річкова.

Проведені роботи по плануванню території та залуженню берегів р. Протока від гирла р. Рось до залізничного мосту.

Виконані роботи по санітарній розчистці від сміття та рослинності територій прибережних смуг р. Рось в районі вулиці Запорізька та р. Протока в районі вулиць Шевченка, Шолом-Алейхема.

Ліквідовано 18 стіттєзвалищ відповідно до звернень громадян міста про виявлені несанкціоновані сміттєзвалища на території міста, які надійшли на сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».

- Профілактика та протидія злочинності

Оперативне реагування

У місті діє Програма «Безпечне місто Біла Церква», яка прийнята для підвищення рівня громадської безпеки та безпеки середовища проживання шляхом впровадження в місті комплексної інформаційно-аналітичної системи для забезпечення належного моніторингу, виявлення та запобігання потенційним загрозам на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери, швидкого реагування та централізованого управління життєдіяльністю міста.

За 2020 рік побудовано 2-гу чергу базової системи відео- та аудіоспостереження та відео і аудіоаналітики. Обладнано 3 пускових комплекси на потенційно небезпечних перехрестях міста.

За безпекою у місті слідкують оператори Центру оперативного реагування, які у разі виникнення непередбачуваних обставин реагують повідомленням у відповідні органи: Поліцію, Муніципальну варту, аварійні та комунальні служби.

- Надання адміністративних послуг

На сьогодні через ЦНАП надається  181 вид адміністративних послуг.

Для створення зручних та комфортних умов по прийому заявників та належної організації робочих місць працівників ЦНАП, було проведено реконструкцію приміщення, де розміщено територіальний підрозділ ЦНАП, розширено його площу з 36,8 кв. м до 213 кв. м (в тому числі зона обслуговування відвідувачів 160 кв.м).

11 вересня 2020 року відбулося відкриття Територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді, який створено з метою забезпечення належної доступності адміністративних послуг для жителів міста Біла Церква і зокрема для мешканців житлового масиву «Леваневського».

Подано проєкт в ДФРР на фінансування створення «Прозорого офісу» ЦНАП.

 

- Інформаційна політика

Електронне врядування: за результатами рейтингування проєкту «Відкриті міста» Біла Церква увійшла в топ-10 найпрозоріших міст України, а також зайняла 1 місце серед міст у сфері прозорості інвестиції та економічний розвиток.

Також Біла Церква у 2020 році здобула відзнаки у номінаціях «Ефективне управління ресурсами» у конкурсі «Дієва громада» і «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища» у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», організованих Мінрегіоном та Мінцифрою.

 У місті можна скористуватися такими доступними інформаційними та електронними сервісами:

-система відкритих даних «Зелені насадження»

- сайт ДЖКГ

- портал «Відкрите місто. Біла Церква»

-Безпечне місто

 - U-Lead

-Портал відкритих даних

Підводячи підсумок презентації Геннадій Дикий зауважив: «Не зважаючи на наслідки пандемії, спричиненої COVID-19, ми зробили усе можливе, щоб продовжити будувати сильну та спроможну громаду.

  У 2020 році Біла Церква разом з 16 селами та селищами почали спільну нову сторінку життя, об’єднані бюджети та території дозволять кожному населеному пункту стати краще.

Найближчим часом, з урахуванням усіх населених пунктів громади, буде розроблено нові містобудівну документацію, стратегію просторового планування, Статут громади та Стратегію розвитку громади до тисячоліття центру громади – м. Біла Церква.

Цього року виконано багато робіт, ремонтів, реконструкцій, було побудовано багато важливих об'єктів, закуплено обладнання та устаткування. Ми не зупиняємося і наступного року зробимо усе можливе, щоб перевершити цьогорічні здобутки.

Кожна сфера життєдіяльності громади не залишається поза увагою. Ми робимо усе можливе, щоб знаходити додаткові ресурси, залучати інвестиції та спряти інноваціям.

Щиро вдячний усім підприємцям, які наповнюють бюджет громади, активним мешканцям, які спонукають працювати більше та ефективніше, а також кожному, кому небайдужа доля свого міста, селища, села».

Звернення щодо організації оформлення субсидій

У ході засідання депутати підтримали звернення щодо  необхідності проведення заходів з організації оформлення субсидій в Україні згідно з новим порядком, який вводиться з 1 травня 2021 року.

У зверненні йдеться, що на сьогоднішній день з даного питання проведено недостатню роз’яснювальну роботу з боку Уряду, через це виникли певні непорозуміння щодо організації процесу оформлення субсидій.

Враховуючи думку та потреби громадян, депутати звернулися з проханням:

-надіслати поштою нові форми заяв і декларацій адресно до тих, хто має їх заново подавати;

-оновити програмне забезпечення місцевих органів влади для автоматичного розрахунку субсидій на новий сезон;

-провести  на рівні держави широку роз’яснювальну роботу про умови отримання та процедуру оформлення субсидій.

Звернення щодо скасування змін в організації виплати і доставки пенсій

Депутати прийняли рішення звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

У зверненні йдеться, що 29 березня 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову №277, згідно якої змінюються спосіб виплати пенсій і грошової допомоги через поточні рахунки уповноважених банків та умови доставки і виплати пенсій та грошової допомоги за місцем їх фактичного проживання. Зміни запроваджуються з 1 вересня 2021 року.

На сьогоднішній день клієнтами АТ «Укрпошта» є близько 4 мільйонів пенсіонерів. Кожен із них замовляє у відділенні будь-які необхідні послуги: отримує пенсію, сплачує платежі, відправляє посилки, купує продукти й товари тощо. Відділення АТ «Укрпошта» є у кожному населеному пункті країни, тому немає потреби далеко їхати чи йти, а кошти можна отримати легко без банківських карток і банкоматів. Не потрібно витрачати зайвий час та сили на пошуки потрібного банкомату, який, зазвичай знаходиться далеко від дому, а мережа магазинів ще не настільки розвинена, аби розрахуватися карткою. Мешканцям сіл з вересня 2021 року, щоб зняти з картки 2000 грн пенсії необхідно буде витратити до 100 грн. на проїзд. Для людей похилого віку вже є проблемою сам процес зняття коштів з картки і не лише в 80 років, а й в 70, і в  60 років.

Отож, у зверненні міститься прохання вжити невідкладних заходів для недопущення погіршення умов отримання пенсій та грошової допомоги громадянами України та заклик щодо скасування змін, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” та залишити можливість отримувати населенню пенсію та грошові виплати через відділення АТ «Укрпошти».

Про затвердження Меморандуму про співпрацю між Міністерством цифрової трансформації України та Білоцерківською міською радою

Депутати міської ради затвердили вищезазначений Меморандум. Співпрацю Сторін буде спрямовано на впровадження, забезпечення сталості та розвитку політики відкритих даних у Білоцерківській міській раді, здійснення інвентаризації даних, які є у розпорядженні міської ради, визначення пріоритетних наборів даних, підготовку пріоритетних наборів даних для публікації, сприяння у створенні порталу відкритих даних, публікації наборів даних. Також передбачено навчання відповідальних осіб Білоцерківської міської ради роботі з відкритими даними, сприяння щодо приєднання міста до Міжнародної хартії відкритих даних.

Реалізація Меморандуму сприятиме розвитку відкритих даних в Білоцерківській міській раді, що призведе до підвищення рівня відкритості та прозорості міської ради, довіри до неї громадян, покращить якість прийняття управлінських рішень, роботу з даними в Білоцерківській міській раді і, сприятиме налагодженню сталої комунікації з громадськістю завдяки використанню даних та створенню нових сервісів та продуктів на основі даних.

Під час засідання також було:

-затвердженно Програму надання шефської допомоги військовим частинам на 2021 рік. Основною метою Програми є: активізація шефської допомоги; надання матеріально-технічної допомоги військовій частинам, розташованим на території громади;

- затверджено в новій редакції Статути Комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2», «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1», «Білоцерківський пологовий будинок», «Білоцерківська міська лікарня № 3» та ін;

-внесені зміни до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №20-03-VІІІ

-прийнято рішення про  приймання-передавання справ (документів) Вільнотарасівської сільської ради, Глушківської сільської ради, Дроздівської сільської ради, Пилипчанської сільської ради, Піщанської сільської ради, Сидорівської сільської ради, Терезинської селищної ради, Томилівської сільської ради, Храпачанської сільської ради, Шкарівської сільської ради;

-внесено зміни до Статутів КП БМР:  Білоцерківська школа мистецтв № 4, Білоцерківська школа мистецтв № 6, Білоцерківська школа мистецтв № 5, Білоцерківська дитяча музична школа № 2;

-прийнято рішення перейменувати та присвоїти ім’я Якова Яциневича  КП БМР Білоцерківська школа мистецтв № 3, а школа мистецтв № 1 відтепер носитиме  ім’я Юрія Павленка;

-визначено балансоутримувачів об’єктів та елементів (частин) об’єктів благоустрою приєднаних територіальних громад;

-внесено зміни до рішення Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року №53-05-VІІІ «Про використання орендної плати та плати за суборенду об’єктів міської комунальної власності у 2021 році»;

-прийнято рішення про розроблення внесення змін до Генерального плану міста Біла Церква затвердженого рішенням міської ради від 03 листопада 2016 року № 319-18-VІІ;

-внесено зміни до Програми заходів щодо розроблення містобудівної документації Білоцерківської міської територіальної громади на період 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 42-05-VІІІ;

-затверджено зміни до Програми розвитку земельних відносин Білоцерківської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 43-05-VІІІ;

-внесено зміни в рішення міської ради від 25 лютого 2021 року № 371-10-VІІІ «Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність»;

-прийнято рішення про  проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Шкарівка Білоцерківського району Київської області та селища Терезине Білоцерківського району Київської області;

-затверджено Положення про звання "Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади"

-розглянуто ряд майнових та  земельних питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Відеозапис засідання з обговоренням питання можна переглянути на ютуб каналі Білоцерківської міської ради.

Фотогалерея