Чергове засідання виконавчого комітету міської ради
11 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.
В ході засідання члени виконавчого комітету розглянули ряд рішень, які забезпечуватимуть життєдіяльність міста.
Опалювальний період розпочато
В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про початок опалювального сезону 2016-2017рр. в м.Біла Церква. Відповідно до даного рішення опалювальний сезон поточного року для дошкільних, шкільних, позашкільних з та спортивних закладів, установ охорони здоров’я розпочнеться з 11 жовтня .
Опалювальний період для житлового фонду та інших споживачів міста, які забезпечуються централізованим теплопостачанням, розпочнеться виходячи із кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства, якщо середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів тепла та нижче.
«Фактично в Білій Церкві вже розпочато запуск систем теплопостачання житлового фонду, оскільки ми маємо різке пониження температури. Плануємо повністю запустити подачу тепла протягом двох тижнів, тому, що є ймовірність поривів через високу зношеність мереж», - відмітив міський голова.
Невдовзі відбудеться конкурс з визначення автомобільних перевізників
На засіданні було прийнято рішення про затвердження складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування та з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органа. Даним рішенням також було затверджено Положення про Конкурсний комітет.
Іншим рішенням члени виконавчого комітету міської ради затвердили умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Білої Церкви.
Доповідаючи щодо даного питання керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський наголосив: «Даний проект рішення є регуляторним актом, тому пройшов всі процедури визначені чинним законодавством України. Зокрема, проект був оприлюднений протягом 6 місяців, відбулося два його громадських обговорення, під час яких всі бажаючі мали змогу внести свої пропозиції та зауваження. Крім того, депутатською постійною комісією з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації також було надано експертний висновок, а депутатським корпусом внесено пропозиції, які були враховані в умовах конкурсу».
Слід зазначити, що згідно нових умов конкурсу серед вимог до рухомого складу є й такі:
- на конкурс можуть бути заявлені автобуси, що відповідають вимогам безпеки - дорожнього руху та рік випуску яких не перевищує 7 років;
- для здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування допускаються автобуси: обладнані двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче «ЄВРО-5»; обладнані пристроями для автоматичного відкривання дверей для входу/виходу пасажирів; обладнані засобами візуального та звукового інформування про найменування зупинки, зокрема, наступної, маршруту;
На кожному об'єкті конкурсу, повинна бути забезпечена робота не менш як одного автобуса, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями і кожного наступного року заміна 10% рухомого складу на автобуси, пристосовані для перевезення осіб даної категорії (з низькою підлогою). На такі спеціальні транспортні засоби не поширюватимуться основні вимоги щодо пасажиромісткості.
«Ми розуміємо, що відразу всі перевізники, які подадуть заяви на учать у конкурсі, не зможуть замінити транспортні засоби на такі, що обладнані двигунами «ЄВРО-5». Тому, у договорах буде прописано умову щодо поступової заміни рухомого складу протягом одного, трьох або п’яти років. Також обов’язково на кожному маршруті, в подальшому, має бути 10% транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. З тими організаціями – перевізниками, які не будуть виконувати умови конкурсу договори розриватимуться та укладатися з більш свідомими. Автобуси на маршрутах мають бути в першу чергу безпечними та зручними для білоцерківців», - наголосив Геннадій Дикий.
Коротко про інші рішення
Члени виконавчого комітету також:
внесли зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2016 року № 294 «Про новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради»;
погодили розмір пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква;
затвердили штатний розпис апарату ради та її виконавчих органів станом на 17 жовтня 2016 року;
створили комісію по обстеженню зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання, що прокладені до житлового будинку по вул. Шевченка, 103;
затвердили акт приймання – передачі з балансу Білоцерківського МВ (з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району) ГУМВС України в Київській області на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 гуртожитку № 1 по вулиці Шолом-Алейхема, 86;
створили комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;
затвердили новий склад комісії по присудженню міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького;
розглянули ряд майнових, опікунських та інших питань.