Протокол публічного обговорення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті»

Дата :
2011-12-26

22.12. 2011 року     16-30                                                                                        м. Біла Церква

вул. Я. Мудрого,15, велика зала

Головуючий – заступник міського голови Джегур Геннадій Васильович

Присутні:

Бараннік

Володимир Григорович

Саражинський

Олег Анатолійович

заступник начальника  відділення  ДАІ Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області

Котушенко

Микола Анатолійович

член виконавчого комітету міської ради

Челноков

Сергій Дмитрович

член виконавчого комітету міської ради

Сенчук

Євгеній Вікторович

заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради

Гаврилюк

Геннадій Юрійович

начальник комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління»

Коріна

Олена Володимирівна

економіст комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління»

Сташевський

Віталій Миколайович

начальник відділу  комп’ютеризації та персонального обліку пільгових категорій населення  управління соціального захисту міської ради

Шерстюк

Ольга Миколаївна

головний спеціаліст відділу  комп’ютеризації та персонального обліку пільгових категорій населення  управління соціального захисту міської ради

Шевченко

Олена Сергіївна

начальник відділу промисловості, енергетики,  транспорту  та зв’язку управління економіки міської ради

Шаповал

Олена Миколаївна

спеціаліст 1-ї категорії відділу промисловості, енергетики,  транспорту  та зв’язку управління економіки міської ради

Гавва

Олена Аркадіївна

головний спеціаліст відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

Чаус

Іван Володимирович

член громадської ради при виконавчому комітеті міської ради

Цвіров

Вадим Миколайович

член громадської ради при виконавчому комітеті міської ради

Порядок денний:  обговорення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської

міської ради «Про  тариф на проїзд у міському електричному транспорті»

Слухали: Головуючого на засіданні круглого столу,  заступника міського голови Джегура Геннадія Васильовича, який проінформував учасників публічного обговорення про необхідність підняття тарифу на проїзд у міському електричному транспорті.

Тому на виконання п. 4.3 розділу 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 25.07.2007 року №96, проводиться публічне обговорення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про  тариф на проїзд у міському електричному транспорті», на яке були запрошені  голови постійних комісій Білоцерківської міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, представники відділів і управлінь міської ради.

Заступник міського голови запросив висловити  з цього питання свою думку, щоб  прийти до спільної позиції.

Виступили:

Челноков Сергій Дмитрович – член виконавчого комітету міської ради, який висловив занепокоєння, що у зв’язку з постійним ростом мінімальної заробітної плати, цін на запасні частини та тарифів на електричну енергію запропонований тариф на проїзд у тролейбусі може виявитися нижче собівартості проїзду.

Джегур Геннадій Васильович надав пояснення, що тарифна політика у сфері міського електричного транспорту ґрунтується на принципах забезпечення доступності транспортних послуг та створення умов для здійснення сталих і безпечних пасажироперевезень, необхідності забезпечення беззбиткової роботи перевізників та забезпечення захисту малозабезпечених громадян. Завдяки проведеним заходам з удосконалення виробничої бази, переведення на автономне опалення, задіянню нового рухомого складу реальна собівартість перевезення пасажира  складатиме близько 1,00 гривні.

Чаус Іван Володимирович – член громадської ради при виконавчому комітеті, помічник президента Київської обласної Торгово-промислової палати висловив думку, що забезпечення стабільної роботи електротранспорту є нагальною необхідністю, невчасна виплата заробітної плати та субвенцій з державного бюджету в деяких містах України призводить до росту соціальної напруги та протестів працівників міського електричного транспорту. Необхідний зважений підхід до формування тарифів з метою встановлення рівня тарифів, який покриває витрати, пов’язані  з перевезенням пасажирів.

Бараннік Володимир Григорович - депутат міської ради VІ скликання, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства проінформував, що згідно проведеного моніторингу тарифів на проїзд у тролейбусі у містах України на даний час тариф у місті Біла Церква є найнижчим. При зростанні тарифу до однієї гривні найнижча позиція збережеться. При формуванні бюджету міста на 2012 рік постійна комісія з питань житлово-комунального господарства буде рекомендувати запланувати кошти на капітальний ремонт 3-х тролейбусів. З урахуванням введення в дію нового рухомого складу в кількості 6 одиниць з’явиться можливість підвищення конкурентноздатності міського електричного транспорту і, можливо, зменшення собівартості перевезень.

Ухвалили:

Учасники публічного обговорення проголосували за пропозицію рекомендувати виконавчому комітету міської ради прийняти за основу проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про  тариф на проїзд у міському електричному транспорті».

Проголосували - одноголосно.

Головуючий  засідання круглого столу                                                 Г.В. Джегур

За секретаря                                                                                                О.В. Коріна