Протокол наради «Круглого столу»

Дата :
2011-12-23

Протокол
наради «Круглого столу» з обговорення проекту рішення «Про внесення змін до «Нормативів для визначення розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно –транспортної інфраструктури м.Біла Церква та порядок залучення і використання пайових коштів» затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 23.12.2005р. №393 «Про пайову участь (внески) інвесторів  (забудовників) у створенні соціальної та інженерно - транспортної  інфраструктури м.Біла Церква»

м.Біла Церква                                                                               23 грудня 2011 р.

Відділ капітального будівництва
Білоцерківської міської ради                                                       10.00 год.

Присутні:
Сокол.В.І. -  заступник міського голови Білоцерківської міської ради;
Голос А.Ф.- голова громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;
Терещук С.Г.- начальник міського фінансового управління;
Пасєка М.А.- в.о. начальника  відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради;
Карпенко О.О.- начальник управління економіки Білоцерківської міської ради
Коцел І.А.- депутат постійної комісії у справах забезпечення  законності, правопорядку та оборонної
роботи;
Ходаківська А.І.- спеціаліст виробничо-технічного сектора відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

Головуючий на «Круглому столі»- Сокол В.І.

Секретар – Ходаківська А.І.

СЛУХАЛИ:
            Сокола В.І. з інформацією про проект рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до «Нормативів для визначення розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури м.Біла Церква та порядок залучення і використання пайових коштів». Рішення дозволить встановити економічно-виправдані та обґрунтовані розміри  внесків інвесторів (забудовників) на утримання соціальної, житлової та інженерно-транспортної інфраструктури міста. Встановити  розмір пайового внеску:
• 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування – для нежитлових будівель або споруд;
• 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування – для житлових будівель.

ВИСТУПИЛИ:
            Пасєка М.А. – про  заходи, які забезпечать вирішення визначеної проблеми шляхом прийняття пропонованого проекту рішення;
             Голос А.Ф. – про забезпечення прозорої та спрощеної системи розрахунку пайової участі (внеску)     замовника   у створенні і розвитку інженерно-транспортної  та соціальної інфраструктури міста;
             Коцел І.А. - про даний проект рішення,  який розроблено відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності».

ВИРІШИЛИ:
                Схвалити проект рішення Білоцерківської міської ради  «Про внесення змін до «Нормативів для визначення розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно –транспортної інфраструктури м.Біла Церква та порядок залучення і використання пайових коштів». Встановити  розмір пайової  участі у розвитку інфраструктури міста:

Головуючий                                      В.І. Сокол

Секретар                                             А.І.Ходаківська